Maslak Nakliyat

Maslak Nakliyat
Evlerinizi veya iş yerlerinizi taşımak elbette ki sizin için büyük bir sorun olan ve vakit isteyen bir eylemdir. Öyle ki eşya taşımak yoğun iş temposunda ekstra olarak görülen yorucu bir iştir. Bu sebeple uzun yılla önce bu sektör üzerinde hizmet veren Maslak nakliyat firmamız sizin eşya taşımada ki tüm sorumluluklarınızı üstlendiği gibi vakit açısından da sizlere avantajlar sağlar.
Profesyonel anlam da yıllardır hizmetinizde olan firmamız, uzman ekip personelleri ile eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ve dikkat içerisinde dilediğiniz adrese sorunsuz taşır. Firmamız hizmet ve ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgilere ekip arkadaşlarımız ile kuracağınız iletişimler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Maslak Nakliyat İle Eşyalarınızı Güvence Altına Alın
Maslak nakliyat firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizde olup, sizler için kurmuş olduğumuz güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile hizmetinize hazır halde beklemekteyiz. Eşya taşımalarınız için firmamıza ulaşarak müsait olduğunuz günlere randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Oluşturmuş olduğunuz randevu günün ve saatinin firmamız tarafından yaşanan herhangi bir aksilik sonucunda ileriye atılacağının söz konusu dahi olamayacağını belirtmek isteriz. Taşıma işlemleriniz için adresiniz gelen personellerimiz, en ufak eşyalarınızın dahi paketleme işlemleriniz yaparlar. Ayrıca kırılacak veya dökülecek hassasiyete sahip olan eşyalarınızın etrafı özel koruma malzemeleri ile sarılır.
Firmamız bünyesinde taşınan tüm eşyalarınız eksper aracılığı ile sigorta kapsamında olup herhangi bir maddi zarar da firmamız tarafından telafi edileceğinin bilgisini vermek isteriz. Firmamız aracılığı eşya taşıma randevularınız için ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.
Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz İle Ayrıcalıklı Olun
Firmamız bünyesinde taşınan eşyalarınızı dileseniz el değmeden araçlarımıza yükleyebilir, araçlarımızdan da istediğiniz adrese yine el değmeden ulaştırabiliriz. Maslak nakliyat olarak verdiğimiz asansörlü nakliye hizmetlerimiz ile yüksek katlardaki eşyalarınız zarar görmeden aracımıza gelişmiş asansörümüz ile indirme işlemleri yapılır.
Aynı şekilde alt katlardan üst katlara taşınan eşyalarınız da asansörlü hizmetimiz ile kolaylıkla gerçekleştirilir. Asansörlü hizmetimiz için oluşturduğumuz ekip arkadaşlarımız makine kullanımında profesyonel olup, eşyalarınız da herhangi bir zarar görmeksizin taşımalarını sağlarlar. Siz de eşyalarınızı güven altında ve vakit açısından da kazanç sağlayan asansörlü imkânlarımız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Maslak Nakliyat

İletişim adresimiz

7/24 Ulaşabilirsiniz

Gsm:0 539 736 25 13

Maslak Nakliyat
firması 20 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde devamlılığı,siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde memnuniyetidir.Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize her daim taşıma hizmetini sunmaktayız.İstanbul ev taşımacılığı olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktadır.


Maslak Nakliyat

Santur Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir. Santur Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Makinelerimiz ve ekipmanlarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Santur Nakliyat uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

En İyi Nakliyat Firmasıyız..santur Nakliyat

Kaliteden yana seçimlerini yapacak olan müşterilerimizi sitemize davet ediyor ve elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Santur Evden Eve Nakliyat firmasıolarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı

adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz.

taşımacılık firması konusunda taşınırken değerli müşterilerimizin yükünü hafifleterek yardımcı olmaktadır. Arzuya göre uzman personeli eşliğinde kaliteli malzeme kullanarak toparlama ve paketleme yapılır.Özel kıyafetlerinizin düzgün bir biçimde askılı kutular ile özenle taşınır.Yüksek kat ve binalara hızlı ve kolaylık olması için asansörlü nakliye yapmaktadır.Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.


Maslak Nakliyat
Ofis Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kalifiye personel ekibi ile ofislerinizi uzmanlıkla kusursuz taşımaktadır.Teknik malzeme ve mobilyaların söküm-montaj ve kurulumu profesyonellikle yapılır.Kırılacak eşyaların kaba eşyalardan dikkatli bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız.
müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemli


Maslak Nakliyat