İstanbul Mecidiyeköy Nakliyeciler

İstanbul Mecidiyeköy Nakliyeciler

7/24   İLETİŞİM ADRESİMİZ      0 (212) 217 25 13    –   0 (539) 736 25 13     HİZMET       

İstanbul Mecidiyeköy Nakliye ; Olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ve lojistik sektöründe devamlılığı, siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde memnuniyetidir. Sektördeki Modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla ilk öncelikli olarak Ev Taşıma – Ofis taşıma ve Depolama işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.  Mecidiyeköy evden eve taşımacılık

Profesyonel ve Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize her daim Taşıma ve Nakliyat hizmeti sunmaktayız. İstanbul Mecidiyeköy Ev Taşımacılığı, olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktayız. Mecidiyeköy Evden eve – Ev taşımacılık, hizmetinde tüm aşamalarda Profesyonel ekibimiz eşliğinde büyük küçük her eşya tek tek Paketleme – Ambalajlama ve Toparlama yapılarak sorunsuz taşımaya hazırlama işleminden sonra taşımaya başlamaktadır. Evinizin durumu – kat sayısı – ev eşyaların miktarı – taşıma mesafesi Uzman Ekspertizimizin verdiği Uygun Fiyat garantisi ile ev taşıma hizmeti sağlanır. Daha Modern ve Hızlı hizmet verebilmek açısından ISO 2001 belgeye sahip Asansörlü Nakliye sağlanır.

Mecidiyeköy asansörlü nakliye

Mecidiyeköy Ofis Taşımacılık ; Çalışma alanlarınız olan ofislerinizin taşıma hizmetinde sorun yaşamadan Profesyonellikle ve son sistem taşıma tekniği ile hizmet veren öncü taşıma firması. Ofis malzemelerinin teknik olanları ( bilgisayar – yazıcı – fax cihazı – fotokopi mak. ve önemli evrak ve dosyalar ) özel paketler eşliğinde mobilya ( masa – koltuk – dolap ) gibi eşyalardan ayrı paketleme ve taşıma sistemi ile % 100 memnuniyet garantisi sunarak hizmet vermektedir. Mecidiyeköy Nakliyat Firmamız ; Son derce modern çelik kasa kapalı kapalı kamyonet filomuz eşliğinde İstanbul Mecidiyeköy semti ilk başta olamakla beraber, tüm semtlere ve Şehirler arası güvenle ve huzurla Ev – Ofis – İşhanı -Tekstil – Homofis taşıma hizmetini sizlere sağlayan tek güvenilir firma. Bize ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimiz aşağıda mevcuttur.

Mecidiyeköy ofis taşımacılık

GSM ADRES : 0 (212) 217 25 13  –  0 (539) 736 25 13  –  0 (536) 791 89 19    7/24    HİZMET

MECİDİYEKÖY   –   İSTANBUL

 

Pages:
Edit