KASIMPAŞA EŞYA DEPOLAMA FİRMASI

KASIMPAŞA EŞYA DEPOLAMA FİRMASI

İletişim adresimiz

7/24 Ulaşabilirsiniz

Gsm:0 539 736 25 13

KASIMPAŞA EŞYA DEPOLAMA FİRMASI
firması 20 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde devamlılığı,siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde memnuniyetidir.Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize her daim taşıma hizmetini sunmaktayız.İstanbul ev taşımacılığı olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktadır.


KASIMPAŞA EŞYA DEPOLAMA FİRMASI

Santur Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir. Santur Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Makinelerimiz ve ekipmanlarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Santur Nakliyat uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

En İyi Nakliyat Firmasıyız..santur Nakliyat

Kaliteden yana seçimlerini yapacak olan müşterilerimizi sitemize davet ediyor ve elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Santur Evden Eve Nakliyat firmasıolarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı

adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz.

taşımacılık firması konusunda taşınırken değerli müşterilerimizin yükünü hafifleterek yardımcı olmaktadır. Arzuya göre uzman personeli eşliğinde kaliteli malzeme kullanarak toparlama ve paketleme yapılır.Özel kıyafetlerinizin düzgün bir biçimde askılı kutular ile özenle taşınır.Yüksek kat ve binalara hızlı ve kolaylık olması için asansörlü nakliye yapmaktadır.Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.


KASIMPAŞA EŞYA DEPOLAMA FİRMASI
Ofis Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kalifiye personel ekibi ile ofislerinizi uzmanlıkla kusursuz taşımaktadır.Teknik malzeme ve mobilyaların söküm-montaj ve kurulumu profesyonellikle yapılır.Kırılacak eşyaların kaba eşyalardan dikkatli bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız.

müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemli

KASIMPAŞA EŞYA DEPOLAMA FİRMASI

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat
Günümüzde her zaman kasımpaşa evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulur. Dolayısı ile ihtiyaç doğrultusunda işinde tecrübeli ve uzman bir firma ile işlemi yürütmek gerekir. Çünkü her yıl öğrencilerin mezun olup okul kazanma durumları, kiracıların yeni bir eve taşınacak olması, her yıl memur atamalarının yapılması ve iş sebebi ile başka bir şehre taşınacak olma gibi durumlardan ötürü taşınmaya ihtiyaç duyulur.
Nakliyatın yoğun olduğu dönemlerde uygun ve cazip fiyatlar ile müşterilere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Böylelikle taşınmak isteyen kişilerin eşyalarını en ekonomik ve uygun bir fiyata taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.
Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Yürütülür
Öncelikli olarak taşınacak olan eşyaların firma tarafından iyi bir şekilde tespit edilmesi gerekir. Nakliyesi olacak eşyalar hakkında bütün gerekli olan bilgiler alınır. Eşyaların ne kadar çok olduğu, nereye ve ne kadar uzaklığa taşınacağı, kaç katlı bir yer olduğu ve taşıma hizmeti için özel istek ve arzuların olup olmadığı konuşulur. Bu gibi gerekli bilgilerin ardından nasıl bir yöntem uygulayacaksa taşınma aşamalarını gerçekleştiriyoruz. Yeni koliler, köpükler ve ambalajlar hazırlanarak eşyaları kasımpaşa evden eve nakliyat firması olarak en iyi yöntemler ile yerine ulaştırıyoruz.
Evden Eve Nakliyat Sisteminde Sigortanın Önemi Nedir?

Sevkiyat sisteminde sigorta önemli bir yere sahiptir. Sigortanın en büyük amacı eşyaların başına gelebilecek zarar ve hasara karşı önlem almaktır. Bu durum sayesinde eşyalar daha güvenli ve emniyetli bir biçimde taşınması gereken adrese taşınır. Sigorta yapılmadığı zamanlarda eşyaların başına herhangi bir durum gelirse firma sorunlu tutulamaz. Sigorta yöntemi şehir içi taşımacılıkta zorunlu olmasa da şehirlerarası taşıma da zorunludur.
Çünkü uzun bir yolculuk esnasında eşyaların başına ne gibi sorunlar geleceği bilinmez bu yüzden sigorta yapılması gerekir. Gerekli olan bilgi aktarımı eksper tarafından yapıldıktan sonra işlemlere başlanır. Bütün bu hizmeti kasımpaşa evden eve nakliyat firması olarak sunuyoruz. Nakliyat hizmeti oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bu nedenle her konuda dikkatli ve temkinli olacak şekilde eşyaları yerine ulaştırıyoruz. Yerine ulaşan eşyalar müşterinin istediği odalara yerleştirilip ve montaj olacak eşyaların montajlama işine başlarız.

Pages:
Edit