Beşiktaş Evden Eve Nakliyat


Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri, profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu yüzden kurumsallaşmış, nakliyatın gerektirdiği niteliklere sahip, uygun fiyat garantisi, kaliteli ve güvenilir hizmet suna bir firmayla anlaşılmalıdır. Beşiktaş evden eve nakliyat firması, nakliyat sektöründe uzman kadrosu, profesyonel ekipleri, güvenilir ve kaliteli hizmetiyle sektörde hizmet veren köklü ve kurumsal bir yapıya sahip bir firmadır.

Nakliye Öncesinde Yapılması Gereken İşlemler

Evden eve nakliyat işlemleri yapılırken öncelikle firmamız ile müşterimiz arasında nakliyatın detaylarının yer aldığı sözleşme imzalanır. Taşınacak eşyaların sigortalanması için ücretsiz olarak ekspertiz işlemleri yapılır. Taşıma günü belirlenir ve taşıma günü eşyaları belirtilen adrese teslim etmek için 1 gün öncesinden tüm eşya ve malzemeler dayanıklı ambalajlar ile sarılarak taşımaya hazır hale getirilir.

Asansörlü taşıma sistemi kurularak eşyalar, araca yüklenir ve yeni adrese ulaştırılmak üzere uzman şoförlerimiz vasıtasıyla yola çıkılır. Yeni adrese ulaşıldıktan sonra tüm eşya ve malzemeler, müşterimizin istediği odaları yerleşimi yapılarak taşıma işlemi sonlandırılır. Sorunsuz taşıma hizmeti için Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız ile iletişime kurabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

 Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evde kullanılan oturma grubu, salon takımı, mutfak masası, mobilya ürünleri, elektronik ürünler, halılar, mutfak araç ve gereçleri, beyaz eşyalar olmak üzere tüm eşya ve malzemeler personelimiz tarafından dayanıklı ambalajlar kullanılarak paketlenir. Paketleme sırasında eşyanın türü ve cinsine göre ambalaj ürünleri kullanılır. Mobilya ürünleri, mobilya ustalarımız tarafından demontaj işlemleri yapılır.

Taşımaya hazır hale getirilen eşya ve malzemeler, çevre şartları asansörlü taşıma sistemi kullanılmaya müsait ise asansörlü taşıma ile araca yüklenmesi sağlanır. Araca yüklenen eşyalar, yeni adrese güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılır. Araçtaki eşyalar, yeni adrese taşınır ve odalara yerleştirilir. Demontajı yapılan mobilya ürünlerinin montajları yapılır. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız güvenceli kaliteli ve nitelikli hizmeti ile 7/24 saat hizmet vermekten memnuniyet duyar.

 Asansörlü Taşıma Sistemi İle Nakliyat

Asansörlü taşıma sistemi ile nakliyat yapılabilmesi için çevre şartlarının uygun olması gerekir. Binanın konumu ve çevre şartları göz önünde bulundurularak eşyaların rahatlıkla taşınabilmesi için asansörlü taşıma sistemi uygun yere kurulur. Bazı durumlarda asansörlü taşıma sistemi ile taşıma yapmak zorunlu hale gelir. Özellikle eşyaların taşınacağı katın yüksek kat seviyesinde olması, merdiven genişliğinin eşya taşımaya müsait olmayacak kadar dar olması gibi sebepler asansörlü taşıma sisteminin kullanılmasını zorunlu kılar.  Bu sistem ile eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde zarar görmeden taşınması sağlanır. Müşteri açısından ekonomik olmasının yanı sıra zamandan tasarruf etmeye de yardımcı olur. Bununla birlikte eşyaların taşınması sırasında zarar görme olasılığı minimum seviyeye düşer. Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız, son teknoloji asansörlü taşıma sistemini şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta kullanır

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat