Beşiktaş Eşya Taşıma Firması

Beşiktaş eşya taşıma firması, profesyonel hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Eşyaların taşınma öncesinde tasnif edilmesi ve muhteviyatına uygun şekilde koli temin edilmesi son derece önem taşır. Firmamız, eşya taşıma gününden önce yapacakları ev ziyaretleri ile eşya sayısına ve cinsine uygun şekilde koli ve ambalaj temin edecektir.

Eşyaların beyaz eşya, elektronik ya da cam cinsinden süs eşyası olmasına bağlı olarak taşıma usulleri de değişecektir. Firmamız eşya taşıma konusunda uzmanlaşmış firmaların ilk sıralarında gelir. Beşiktaş eşya taşıma firması, Beşiktaş ve semtlerinde hizmet veren kurumsal eşya taşıma firmalarındandır. Eşya taşımada deneyimli elemanlarla hizmet veren işletmemiz, her cins eşyayı özenle taşımaktadır.

Profesyonel Eşya Taşıma Firmaları

Beşiktaş eşya taşıma firması, İstanbul’un en köklü eşya taşıma şirketlerindendir. Firmamız ister stüdyo dairesi isterse villa olsun her türlü yaşam alanını en kısa sürede taşıyacak firmalardandır. Villa taşımacılığının diğer apartman dairelerine nazaran oldukça zor yanları bulunur. Alanın geniş olması ve eşya sayısının çok olması, taşıma elemanı bakımından yeterli kapasiteye sahip olmayı zorunlu kılar. Firmamız gerek ekipman gerekse de her türlü teçhizat bakımından yeterli kapasiteye sahip olan kuruluşlardandır.

Marangozluk gerektiren işlerde de firma elemanlarımız yardımcı olacaktır. Dolapların sökülüp takılması gibi işler marangozluk gerektiren işlerdir. Bu türlü hizmetler için firmamız elemanları yeterli bilgiye sahip olup, en kısa sürede hizmet sunacaktır. Avizelerin sökülüp takılmasında da firmamız elemanları yardımcı olacaktır. Taşınma günü gerekli malzeme ile gelmek nakliyatı hızlandıracak faktörler içerisindedir. Firmamız tedbirli yaklaşımları ile önerilen şirketlerin başında gelir.

Güvenli Taşımacılık

Beşiktaş eşya taşıma firması, eşya taşınmasında her türlü önlemi almış olsa da hizmet alacak kişilere güvence vermek isteyen firmalardandır. Sigortalı nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, eşyaları güncel değerinde sigortalayarak, hizmet alan kişilere güvence verecektir. Eşyaların özenle taşınmasının yanı sıra ücretsiz eksper hizmeti veren işletmemiz, hasar halinde her türlü maddi hasarı ödeyecek kuruluşlardandır.

Taşınmadan önce yapılacak ev ziyaretleri, eşyaların değerinde sigortalanması için fikir vermesi bakımından önem taşır. Firmamız arandıktan sonra, direkt elemanlarımız ilgili adrese ziyarete gideceklerdir. Ev ve iş yeri taşımacılığı için nakliyat öncesi yapılacak hazırlıklar için bu durum önem taşımaktadır.

Beşiktaş Eşya Taşıma

Yeterli Teçhizata Sahip Olan İşletmeler

Beşiktaş eşya taşıma firması, yeterli teçhizata sahip olan işletmelerin başında gelir. Taşınmanın zor olacağı yerler içerisinde yüksek katlı apartman daireleri ve dar sokak ile bina girişleri yer alır. Yeterli donanıma sahip olmayan eşya taşıma şirketleri bu gibi yerlerden nakliyat yapmak istemeyecektir. Firmamız asansörlü taşıma sistemleri ile nakliyatı en kısa ve rahat bir şekilde gerçekleştirecektir.

Eşyaların, uzayan mekanizmaları sayesinde asansörlü taşıma sistemleri ile yüksek katlı evlerden çıkarılması son derece rahat olacaktır. Firmamız bu konuda deneyimli ve yeterli taşıma aletine sahip olan kuruluşlardandır. Firmamız, zengin araç filosu ile her eşyayı rahatlıkla ve güvenle taşıyacak işletmelerdendir. Araç bakımlarımız periyodik olarak yapılmakta olup, nakliyatı gerçekleştirecek şoförlerimiz deneyim ve bilgi sahibi kişilerdir. Eşya taşımacılığında güvenli şekilde eşyaların sarsılmadan nakledilmesi önem taşır. Firmamız bu konuda deneyim sahibidir.

Güler yüzlü Hizmet

Firma elemanlarımız en zor durumlarda bile soğukkanlılığını koruyacak ve en kısa sürede çözüm üretecek bilgi ve deneyime sahiptir. Güven veren yaklaşımlarımız kadar güler yüzlü hizmetlerimiz de tercih sebeplerimizdir. Müşteri memnuniyetine verilen önem gereği, sakin ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız öne çıkar. Eşya taşımacılığında yeni ve dayanıklı taşıma kolileri kullanılmaktadır. Huzurlu nakliyat süreci için firmamızın tercih edilmesi önerilir

Beşiktaş Eşya Taşıma
Pages:
Edit