MECİDİYEKÖY UYGUNA VE GÜVENLİ OFİS TAŞIMA

MECİDİYEKÖY UYGUNA VE GÜVENLİ OFİS TAŞIMA

İletişim adresimiz

7/24 Ulaşabilirsiniz

Gsm:0 539 736 25 13


MECİDİYEKÖY UYGUNA VE GÜVENLİ OFİS          TAŞIMA
 firması 20 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde   devamlılığı,siz değerli müşterilerimizin en iyi   şekilde memnuniyetidir.Profesyonel ve güler   yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti   sunmak için 7/24 saat dilimleriyle   müşterilerimize her daim taşıma hizmetini   sunmaktayız.İstanbul ev taşımacılığı olarak   verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve   anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin   garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası   teminatı vererek çalışmaktadır.


MECİDİYEKÖY UYGUNA VE GÜVENLİ OFİS TAŞIMA

Santur Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir. Santur Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Makinelerimiz ve ekipmanlarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Santur Nakliyat uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

En İyi Nakliyat Firmasıyız..santur Nakliyat

Kaliteden yana seçimlerini yapacak olan müşterilerimizi sitemize davet ediyor ve elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Santur Evden Eve Nakliyat firmasıolarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı

adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz.

taşımacılık firması konusunda taşınırken değerli müşterilerimizin yükünü hafifleterek yardımcı olmaktadır. Arzuya göre uzman personeli eşliğinde kaliteli malzeme kullanarak toparlama ve paketleme yapılır.Özel kıyafetlerinizin düzgün bir biçimde askılı kutular ile özenle taşınır.Yüksek kat ve binalara hızlı ve kolaylık olması için asansörlü nakliye yapmaktadır.Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.


MECİDİYEKÖY UYGUNA VE GÜVENLİ OFİS TAŞIMA
Ofis Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kalifiye personel ekibi ile ofislerinizi uzmanlıkla kusursuz taşımaktadır.Teknik malzeme ve mobilyaların söküm-montaj ve kurulumu profesyonellikle yapılır.Kırılacak eşyaların kaba eşyalardan dikkatli bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız.

müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemli


MECİDİYEKÖY UYGUNA VE GÜVENLİ OFİS TAŞIMA