Mecidiyeköy Ofis ve Büro Taşımacılık

Mecidiyeköy Ofis ve Büro Taşımacılık

7/24    İLETİŞİM  NO     0 ( 212 ) 217 25 13   –   0 ( 539 ) 736 25 13           

İstanbul Mecidiyeköy Ofis Taşıma Firması ; Ev eşyalarının taşınması kadar, Ofis ve büroların da taşınması oldukça zor karmaşık bir süreç olduğundan dolayı göz korkutur ve % 100 uzmanlık ister. Mecidiyeköy Nakliyat Firması ; İçerisinde Ofis ve Büro Taşımacılığı için özel uygulamalarımız bulunmakta ve bu da nakliyat için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ofis ve Büro gibi insan sirkülasyonunun ve eşyanın çok olduğu binalardan ve mekanlardan eşya taşımak hem daha fazla özen gerektirir hem de daha karmaşıktır para kasası eşya kasası gibi maddi olarak kıymetli eşyalar bulunabildiği gibi, küçük ölçekteki eşyaların çokluğu da ofis ve büro eşyalarının taşınmasını zorlaştıran etkenler arasındadır.

Mecidiyeköy ofis ve büro taşımacılık

Mecidiyeköy Ofis Taşımacılığı ; Özel eğitimli, güler yüzlü ve Profesyonel çalışma ekibimiz eşliğinde birinci kalite malzemeler kullanarak ofis malzemelerinin teknik cihazların özel koliler ve ambalajlar ile taşımaya hazır hale getirilerek, Mobilya gibi kaba malzemelerden dikkatli bir biçimde ayrılarak nakliyat sağlamaktadır. Mecidiyeköy Nakliye ; Çelik kasa kapalı araç filomuz ve uzun yol deneyimi olan Şoförler ile Mecidiyeköy İlçesi ilk olarak İstanbul geneli İlçelere ve Şehirler arası olarak, Planlanan zamanda yeni ofisinize teslim edilmektedir. Usta elemanlar eşliğinde Demonte – Monte taşıma sonrası yeni yerinde Kurulu olarak teslim edilmektedir.

Mecidiyeköy ofis ve büro taşımacılık

Mecidiyeköy Nakliyat ve Taşımacılık ; Tarafından uygulanan ofis ve büro eşya taşımacılığı bu zorluğu ortadan kaldırarak uzman ekibi ile hem işleri kolaylaştırmakta hem de bu süreci ofis sahipleri için işkenceye dönüşmekten çıkarmaktadır. Tüm yapılan işlemler firmamız çatısı altında Sigorta ve Kasko teminatı altında sunulmaktadır.

Müşteri Danışma Hattı :  0 ( 212 ) 217 25 13   /   0 ( 539 ) 736 25 13   /   0 ( 536 ) 789 89 91     7/24     Ulaşabilirsiniz

MECİDİYEKÖY  –  İSTANBUL

Pages:
Edit