Mecidiyeköy Nakliyat Firması

Mecidiyeköy Nakliyat Firması

Firmamıza  Hoşgeldiniz

7/24     İLETİŞİM     0 ( 212)  217 25 13

İstanbul Mecidiyeköy Nakliyat ; Taşımacılık sektöründe uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensipleri sayesinde Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli nakliyat ve taşıma hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Mecidiyeköy Nakliyat ; Olarak nasıl daha iyi hizmet verebilir misyonu ile birinci temel önceliklerimiz arasında Evden eve nakliyat hizmeti yer almaktadır. Deneyimli ve Profesyonel çalışma kadromuz ile taşınacak eşya ve yükleri en güvenli hale getirildikten sonra taşıma işlemi yapılmaktadır. Mecidiyeköy Evden eve nakliye ; Ev eşyalarınızda A dan Z ye tüm eşyalar ayı ayrı ambalajlama – Paketleme ve toparlama uzmanlıkla yapılarak taşıma sağlanır. Usta elemanlarımız ile Beyaz eşya ve Mobilyalarda DEMONTE – MONTE taşıma sonrası yeni evinizde KURULUM ve YERLEŞTİRME hizmeti yapılarak teslim edilmektedir. İstanbul Mecidiyeköy Nakliye ve Taşıma, Modern yaşam standartlarının getirdiği Toplu konutlar, Yüksek kat ve binalara zamandan tasarruf edilerek sizlere Ev – Ofis ve Ev eşyası taşıma hizmetlerini daha Modern ve Hızlı olan Asansörlü Nakliye ile taşımaktadır.

Mecidiyeköy nakliyat firması

Mecidiyeköy Ev – Ofis Taşımacılığı ; Güler yüzlü ve Profesyonel çalışma arkadaşlarımız, Çelik kasa kapalı Kamyonetler ile Her türlü Yük ve Eşya taşımayı 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize İstanbul İçi ve Şehirler arası olarak her daim bu hizmeti sunmaktayız. Verilen Her hizmet aşaması Mecidiyeköy Nakliye Şirketimiz, Çatısı altında Sigortalanarak ve Analaşmalı olduğumuz Sigorta ve Kasko Şirketinin garantisi ile Güven ve huzur içersinde hizmet verilmektedir. Piyasanın sizlere sunduğu fiyatların bi kademe altında Uygun Fiyat Garantisi ile taşıma hizmeti sunan tek taşımacılık. Değerli Müşterilerimizin yapması gereken sadece taşıma öncesinde Mecidiyeköy Nakliye ve Taşımacılık Firmasını arayarak görüşmenizdir. Kısaca Sunduğumuz Hizmetler ;

  • Mecidiyeköy Evden eve nakliyat – Mecidiyeköy ofis taşıma – Mecidiyeköy parça eşya taşıma – Mecidiyeköy eşya depolama – Mecidiyeköy ev eşyası taşıma – Mecidiyeköy şehiriçi nakliyat – Mecidiyeköy Şehirler arası nakliyat – Mecidiyeköy villa taşıma – Mecidiyeköy askılı tekstil taşıma – Mecidiyeköy piyano taşıma – Mecidiyeköy antika taşıma – Mecidiyeköy yük ve eşya taşımacılık – Mecidiyeköy koli ve paket taşıma – Mecidiyeköy kurumsal taşımacılık – Mecidiyeköy Kamyonetçiler.

GSM : 0 ( 212 ) 217 25 13   –   0 ( 539 ) 736 25 13   –   0 ( 536 ) 791 89 19     7/24    HİZMET

MECİDİYEKÖY  –  İSTANBUL

 

 

Pages:
Edit