LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

İletişim adresimiz

7/24 Ulaşabilirsiniz

Gsm:0 539 736 25 13


LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

firması 20 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde devamlılığı,siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde memnuniyetidir.Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize her daim taşıma hizmetini sunmaktayız.İstanbul ev taşımacılığı olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktadır.


LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

Santur Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir. Santur Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Makinelerimiz ve ekipmanlarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Santur Nakliyat uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

En İyi Nakliyat Firmasıyız..santur Nakliyat

Kaliteden yana seçimlerini yapacak olan müşterilerimizi sitemize davet ediyor ve elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Santur Evden Eve Nakliyat firmasıolarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı

adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz.

taşımacılık firması konusunda taşınırken değerli müşterilerimizin yükünü hafifleterek yardımcı olmaktadır. Arzuya göre uzman personeli eşliğinde kaliteli malzeme kullanarak toparlama ve paketleme yapılır.Özel kıyafetlerinizin düzgün bir biçimde askılı kutular ile özenle taşınır.Yüksek kat ve binalara hızlı ve kolaylık olması için asansörlü nakliye yapmaktadır.Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.


LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT
Levent ofis Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kalifiye personel ekibi ile ofislerinizi uzmanlıkla kusursuz taşımaktadır.Teknik malzeme ve mobilyaların söküm-montaj ve kurulumu profesyonellikle yapılır.Kırılacak eşyaların kaba eşyalardan dikkatli bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız.

müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemli


LEVENT EVDEN EVE Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

Okadır para verilip alınan eşyalar herkes için çok değerli ve önemlidir. Bu nedenle eşyaların en iyi ve dikkatli şekilde taşınması için Levent evden eve nakliyat firması olarak işi en güvenli ve iyi yöntemler ile taşıyoruz. İlk etapta taşınacak olan eşyaların tespiti yapılır ve ona göre ekspertiz sayesinde bir sigorta işlemi yapılır. Bu işlem uygulandıktan sonra eşyalar en iyi şekilde yeni ve temiz kolilerin içerisine paketlenir ve yerleştirilir.

Öncelikli olarak demontajları yapılmış ve büyük eşyaların araç içerisine yerleştirilmesi gerekir. Bu durumda eşyaların düzenli ve dikkatli bir şekilde istiflenmesi önemli bir konudur. Araç içerisinde alt bölüme ağır ve büyük eşyalar yerleştirilirken üst tarafa da hafif ve kırılabilecek eşyalar yerleştirilir. Bütün bu gibi durumlara en iyi şekilde dikkat ederiz.

Ev Taşıma Konusunda Firmanın Önemi

Evinizi ya da ofisinizi taşımak için kararlıysanız bir kaç hafta öncesinden iyi bir nakliyat firması arayışına girmenizde fayda olur. Çünkü o kadar eşyaların en iyi şekilde yeni yere taşınması için iyi bir şirket ile anlaşmanız önemlidir. Bunun için Levent evden eve nakliyat olarak en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Eşyaların güvenli ve temkinli taşınması için çalışan personel ekibine sevkiyat hakkında eğitim uyguluyoruz. Bu sayede taşınma işlemi daha güvenli ve emniyetli olur.

Müşterilerin bu tür hizmetten memnun kalması en önemli detaydır. O yüzden bütün her şeyi en ince detayına kadar ayarlayarak işlem sağlıyoruz. İlk etapta kırılabilecek eşyalar ve mobilyalar çizilmesin diye sarmalama işlemi uygulanır. Beyaz eşya ürünleri de köpükle sarılınca daha iyi ve güvenli olur. Böylelikle eşyaları taşınacak olan yere en iyi şekilde taşıyoruz.

Büyük Eşyaların Taşınmaya Hazırlanması

Taşınması gereken büyük eşyalar genellikle vitrin, çocuk odası, halılar, mutfak yemek takımı ve masa gibi ürünlerdir. Genellikle büyük olan mobilya eşyalarının sökülüp ambalajlanması gerekir. Böylelikle eşyalar kırılma ve çizilme gibi hasarlara karşı korunma altına alınmış olur. Büyük eşyaların Levent evden eve nakliyat tarafından taşınması için en uygun yöntemler uygulanır. Mobilya gibi eşyalardan çıkan vida malzemelerinin en iyi şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Çünkü yeni evde kurulumu olacak eşyalar için bu malzemeler gerekli olur