KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLİYECİ

KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLİYECİ,

SANTUR Nakliyat, Şehir içi ve şehirler arası yük ve eşya taşıma alanında hizmet vermektedir. Özellikle ürünleriniz ve mallarınız sigortalanmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile Ev taşıma alanında bütün eşyalarınızı taşıma aşamasına getirene kadar itina ile koli ve paketlemesi yapılmaktadır. Deneyimli ve uzman Firmamız ve ekiplerimizle çalışarak bir adım önde olun!!!

SANTUR NAKLİYAT’ın Birinci prensibi müşteri memnuniyetidir. İstanbul İçi her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri verilmektedir.EVDEN EVE NAKLİYAT,

Uzman ekiplerimiz ve firma araçlarımız ile piyasada güven kazanmış firmamız sizlere kurumsal ve bireysel çözümler sunmaktadır.

Evden eve taşıma, kısacası yük ve eşya taşıma alanında her türlü hizmeti vermekteyiz.. Uzman ekipler, kalifiye elemanlarımızla bütün eşyalarınız sigorta kapsamında koli ve paketlenerek gideceğiniz yere kadar güvence altına alınmaktadır.. Güvenli taşıma ve nakliye için bizi arayabilirsiniz. 7/24 Hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. En İyi Hizmet en eyi ekiple verilir prensibi ile hizmetinizdeyiz.

 OFİS TAŞIMACILIĞI,

İş yeri ve Ofis Taşımacılığı Nakliyat Hizmetleri veren Firmamız Ürün ve Mallarınızı sigortalı bir şekilde güvenle gideceği yere ulaştırmaktadır. Ofis ve İş yerleriniz firmamız elemanları tarafından uygun bir şekilde koli ve paketleme yapılarak taşıma aşamasına getirilir. Özellikle kırılacak ürünleriniz için özel ambalajlama hizmeti yapmaktayız. Taşıma işlemlerinde ihtiyaç duyduğunuz anda eşya ve mallarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Santur Nakliyat olarak Birinci Prensibimiz Müşteri memnuniyetidir. Ofis ve İş yeri taşıma alanında sizlere uzman ekip ve kalifiye elemanlarımız ile hizmet sunmaktayız. Güvenli taşımacılığın adresi.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT,

Şehir içi taşımacılığı şehirler arası nakliye hizmetlerine nazaran daha hızlı yapılmaktadır. Evlerinizi veya yük ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Şehir içi yük ve eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Özellikle Evden eve, yük ve eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Geniş araç filomuz ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet götürmekteyiz. Güvenli ve Sigortalı taşıma alanında öncü firmalarından biriyiz. Yük ve Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşıma ve nakliye hizmetlerini yapmaktayız. Uuzn yılların verdiği deneyim ve tecrübemiz bizleri tercih etmenizde etkili olacaktır.

ŞEHİR DIŞI NAKLİYAT,

Türkiye’de bütün İl ve İlçe Merkezlerine Ev Taşımacılığı, Yük, Eşya, Koli taşımacılığı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kalifiye elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Özellikle Şehirler arası taşımacılıkta özel eşya taşımacılığı anlaşması yapılır ve bütün mal, ürün veya taşınan eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Uzun yıllar sektörün içinde yer alan firmamız sizlere güvenli hizmet ve taşıma sunmaktadır. Şehir dışı nakliye, yük, eşya ve ürün taşımacılığı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Santur Nakliye’nin taşıdığı bütün mal ve ürünleriniz özel sigorta kapsamındadır.

VİZYONUMUZ: Hizmet verdiğimiz alanda en öncelikli düsturumuz müşteri memnuniyetidir. Malzemeleriniz deneyimli personellerimiz eşliğinde koli ve paketlenerek taşıma işlemi yapılır. Amacımız, kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini almanın hazzını yaşamak

Kağıthane Nakliyat

İstanbul ve çevresinde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam eden Kağıthane nakliyat firmamız gün geçtikçe kendini daha da büyüterek sizler için mükemmel bir hizmet anlayışı benimsiyor. Nakliyat sektörü kolay gibi görünen ancak pek çok detayı barındıran ve özen isteyen bir hizmet dalıdır. Özellikle günümüzde bu sektörde oldukça talep oluşmuş ve bunun doğrultusunda pek çok nakliyat firması ortaya çıkmıştır.

Bu durumda ise önemli olan nokta müşterilerin başarılı ve kaliteli firmaları tercih etmesidir.  Aksi takdirde istenmeyen mağduriyetler söz konusu olabilir. Biz bu sektörde bulunan başarılı firmalar arasında yer alarak tüm müşterilerimize güvenilir bir hizmet kalitesi sunuyoruz.  Sunmuş olduğumuz Kağıthane nakliyat hizmeti hakkında bilgi almak için istediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel olarak sunulan nakliyat hizmeti sanıldığının aksine sadece eşya taşımaktan ibaret değildir.  Sunulan nakliyat hizmeti kapsamında paketleme, montaj, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat ve eşya depolama gibi çeşitli hizmet alanları ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden kolay gibi görünse de bu zorlu aşama da sizlerin yanında yer alıyoruz.

Kağıthane Aşaması ve İşlemler

Nakliyat işlemi için bizimle anlaştığınız takdirde sizden bazı detaylar istenir. Oda sayısı, eşya bilgisi gibi hususlar bu duruma örnek sayılabilir.  Bunun beraberinde firmamız tarafından bir ekspertiz uzmanı yardımı ile gerekli raporlama yapılır.  Yapılan raporlama sayesinde eşya durumu gibi faktörler belirlenerek buna uygun kişi sayısı, araç büyüklüğü ve nakliyat ücreti gibi durumlar netleştirilir.

Bu aşamalar son bulduktan sonra ise nakliyat aşaması meydana gelir. Sizin için belirlenen uygun araç ve uzman ekip arkadaşlarımız paketleri evinizden alarak taşıma işlemine geçer.  Taşıma esnasında firmamız ihtimal vermese bile her türlü olasılığa karşı sigortalama avantajı ile eşyalarınızı koruma altına alır. Yapılan her türlü işlem adeta kendimize yapıyormuşuz gibi özenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Taşınma süreci sona erdikten sonra ise eşyalar evinize taşınarak son aşamaya geçilir. Ancak gidilen mevcut konum eğer apartman gibi bir müstakil ise bu noktada asansörlü taşıma hizmeti söz konusu olabilir. Bu durumlar ve diğer hizmetler hakkında Kağıthane nakliyat firmamız ile görüşebilirsiniz.