Kağıthane Ev Taşıma Firması

Evinizi taşımak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle nakliye firması seçiminde kurumsal hizmet almanız büyük önem taşır. Firmamız nakliye sektörü içerisinde kurumsal hizmet anlayışı işe müşterilerine destek vermekte ve bunu da kurumsal olarak sürdürmektedir. Kağıthane ev taşıma firması olarak alanında uzman kadro ile hizmet vermekte ve en kısa sürede adresinize ulaşmanıza olanak sağlanmaktadır. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm taşıma hizmeti en iyi şekilde yapılmakta olup avizelerinizden perdelerinize kadar itinalı bir taşıma işlemi yapılmaktadır. Bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

Profesyonel Eşya Paketleme

Kağıthane ev taşıma firması olarak eşyalarınızı kaliteli ve düzenli bir şekilde paketliyoruz. Paketleme de kullanılan malzemeler kaliteli olduğundan dolayı eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Buda işlemin daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaktır. Kırılabilecek olan eşyalar ayrılır ve özverili bir şekilde paketlenir. Taşıma sırasında da kırılabilecek olan eşyalar özenli bir şekilde taşınır. Beyaz eşyaların paketlenme aşamasında uzman personel dikkat ederek işlemi yapar. Ayrıca yatak odası ve dolabınızda parçalara ayrılır ve paketlenerek taşınır. Yeni adresinizde de montajı yapılarak size teslimi yapılır. Tüm bu hizmet içeriği kurumsal ve yasal olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Eşya paketleme de mutlaka titiz bir çalışma yapılması eşyaların korunmasına katkı sağlayacaktır.

Uzman Personel İle Ev Taşıma

Kağıthane ev taşıma firması olarak bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Eşya taşıması konusunda gerekli eğitimler belirli periyotlarla verilmektedir. Eşya taşıma sırasında iş güvenliği kurallarına da dikkat edilerek bir çalışma yapılmaktadır. Bundan dolayı sizde firmamızı tercih ederek en iyi sonucu alabilirsiniz. Uzman personel taşıma sırasında tüm isteklerinize olumlu cevap vererek katkı sunar. Herhangi bir sorun oluştuğunda uzman personelden destek alabilirsiniz.

Kağıthane Ev Taşıma Firması

Ev Taşıma Fiyatları

Firmamız ev taşıma fiyatları konusunda ekonomik fiyat politikasını benimsemektedir. Ev taşıma fiyatları taşınacak oda sayısı ve gidilecek yolun uzaklığına göre belirlenmektedir. Ödeme kolaylıklarından da yararlanarak en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Kağıthane ev taşıma firması olarak sigortalı taşıma hizmeti ile destek verilmektedir. Taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir sorun olur ise sigorta teminat içeriğinden hasarınız karşılanır. Bu sayede mağdur olmanızın da önüne geçilmiş olacaktır. Bu hizmet içeriği kurumsal ve yasal olarak size sunulmaktadır. Sizde güvenle hizmet alabilir ve yeni adresinize geçiş sağlayabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Firmamız geçmişten gelen deyim ile hizmet vermekte ve nakliye sektörü içerinde müşteri memnuniyet ilkesine bağlı olarak çalışmaktadır.

  • Tüm hizmet içeriği müşteri odaklı olarak verilir.
  • Kurumsal hizmet anlayışı benimsenir.
  • Sigortalı taşıma hizmeti verilir.
  • Tüm nakliye araçları temiz ve bakımlıdır.
  • Uzman personel desteği verilir.
  • Aynı gün taşıma hizmeti verilir.

Sizde Hemen Hizmet Alın

Firmamızdan hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak randevu oluşturabilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saate randevu oluşturabilir ve en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınız yeni adresinizde montajı yapılır ve size çalışır bir şekilde teslimi yapılır. Bu sayede sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Bünyemizde yer alan tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. İç kısımları da özel tasarıma sahip olup eşya taşıma sırasında zarar görülmemektedir. Ayrıca özel raf sistemleri de eşya taşıma işlemini de kolay bir hale getirmektedir

Kağıthane Ev Taşıma Firması
Pages:
Edit