İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak kurumsal anlamda profosyonel olarak nakliye hizmeti veriyoruz. Severek ve isteyerek aldığınız eşyalarınızı bulunduğunuz evden başka bir eve taşımak hem zahmetli hem de streslidir. Bu taşınma işlemini zor ve stresli hale getiren eşyalarımızın taşınma esnasında zarar görme korkusudur. Bu korkunuzun farkında olan firmamız nakliye hizmetini üst seviyelere taşıyarak kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetini müşterilerine sunuyor. Türkiye’nin her noktasına yüksek model ve konforlu araçları ile eşyalarınıza gerekli özeni göstererek sevk sağlıyoruz. İşinde tecrübe sahibi ve güler yüzlü kadroya sahip olan firmamız size özel çözümler sunarak memnuniyetinizi ön planda tutuyor. Firmamız üstün niteliklerde hizmetler sunarak en iyisini vaat ediyor.
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Tüm eşya gruplarınıza ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren eşyalarınıza en uygun fiyat teklifi sizinle paylaşılır. Onayınız halinde istediğiniz gün ve saatte taşınma süreciniz başlar. Tüm eşyalarınız cinsine göre ayrılır ve taşınma planınız oluşturulur. Büyük küçük tüm eşyalarınız darbe emici özel ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Tek parça halinde taşınamayacak kadar büyük mobilya eşyalarınız mobilya ustası elemanlarımız aracılığı ile demonte hale getirilip sevkiyatı sağlanır. Ve yine aynı özen ile yeni adresinize kurulumu sağlanır. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri en uygun fiyata sunuyoruz.
Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanan firmamız, eşya taşımanın zor olduğu yüksek katlı ve dar girişli binalarda asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyor. Bina dışına kurulan bu raylı sistem aracılığı ile kat sayısı kaç olursa olsun tüm eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır.
Sigortalı Taşımacılık Hizmeti
Firmamızın ücretsiz sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile büyük küçük tüm eşyalarınız taşıma süresi boyunca güvence altına alınır. Tüm eşya gruplarınızı her türlü olumsuzluklara karşı koruma altına alan bu hizmet ile içiniz rahat bir şekilde yeni adresinizin keyfini çıkartırsınız. İstanbul evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek en kaliteli taşımacılık hizmetini en uygun fiyata alabilirsiniz.

Pages:
Edit