Eyüp Nakliyat

Eyüp Nakliyat
Evlerinizi veya iş yerlerinizi taşımak elbette ki sizin için büyük bir sorun olan ve vakit isteyen bir eylemdir. Öyle ki eşya taşımak yoğun iş temposunda ekstra olarak görülen yorucu bir iştir. Bu sebeple uzun yılla önce bu sektör üzerinde hizmet veren Eyüp nakliyat firmamız sizin eşya taşımada ki tüm sorumluluklarınızı üstlendiği gibi vakit açısından da sizlere avantajlar sağlar.

Profesyonel anlam da yıllardır hizmetinizde olan firmamız, uzman ekip personelleri ile eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ve dikkat içerisinde dilediğiniz adrese sorunsuz taşır. Firmamız hizmet ve ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgilere ekip arkadaşlarımız ile kuracağınız iletişimler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Eyüp Nakliyat
İle Eşyalarınızı Güvence Altına Alın
Eyüp nakliyat firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizde olup, sizler için kurmuş olduğumuz güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile hizmetinize hazır halde beklemekteyiz. Eşya taşımalarınız için firmamıza ulaşarak müsait olduğunuz günlere randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Oluşturmuş olduğunuz randevu günün ve saatinin firmamız tarafından yaşanan herhangi bir aksilik sonucunda ileriye atılacağının söz konusu dahi olamayacağını belirtmek isteriz. Taşıma işlemleriniz için adresiniz gelen personellerimiz, en ufak eşyalarınızın dahi paketleme işlemleriniz yaparlar. Ayrıca kırılacak veya dökülecek hassasiyete sahip olan eşyalarınızın etrafı özel koruma malzemeleri ile sarılır.
Firmamız bünyesinde taşınan tüm eşyalarınız eksper aracılığı ile sigorta kapsamında olup herhangi bir maddi zarar da firmamız tarafından telafi edileceğinin bilgisini vermek isteriz. Firmamız aracılığı eşya taşıma randevularınız için ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.
Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz İle Ayrıcalıklı Olun

Firmamız bünyesinde taşınan eşyalarınızı dileseniz el değmeden araçlarımıza yükleyebilir, araçlarımızdan da istediğiniz adrese yine el değmeden ulaştırabiliriz. Eyüp nakliyat olarak verdiğimiz asansörlü nakliye hizmetlerimiz ile yüksek katlardaki eşyalarınız zarar görmeden aracımıza gelişmiş asansörümüz ile indirme işlemleri yapılır.

Aynı şekilde alt katlardan üst katlara taşınan eşyalarınız da asansörlü hizmetimiz ile kolaylıkla gerçekleştirilir. Asansörlü hizmetimiz için oluşturduğumuz ekip arkadaşlarımız makine kullanımında profesyonel olup, eşyalarınız da herhangi bir zarar görmeksizin taşımalarını sağlarlar. Siz de eşyalarınızı güven altında ve vakit açısından da kazanç sağlayan asansörlü imkânlarımız için firmamızı tercih edebilirsiniz.