Etiler Nakliyat

Etiler Nakliyat
Okadır para verilip alınan eşyalar herkes için çok değerli ve önemlidir. Bu nedenle eşyaların en iyi ve dikkatli şekilde taşınması için etiler evden eve nakliyat firması olarak işi en güvenli ve iyi yöntemler ile taşıyoruz. İlk etapta taşınacak olan eşyaların tespiti yapılır ve ona göre ekspertiz sayesinde bir sigorta işlemi yapılır. Bu işlem uygulandıktan sonra eşyalar en iyi şekilde yeni ve temiz kolilerin içerisine paketlenir ve yerleştirilir.
Öncelikli olarak demontajları yapılmış ve büyük eşyaların araç içerisine yerleştirilmesi gerekir. Bu durumda eşyaların düzenli ve dikkatli bir şekilde istiflenmesi önemli bir konudur. Araç içerisinde alt bölüme ağır ve büyük eşyalar yerleştirilirken üst tarafa da hafif ve kırılabilecek eşyalar yerleştirilir. Bütün bu gibi durumlara en iyi şekilde dikkat ederiz.
Ev Taşıma Konusunda Firmanın Önemi
Evinizi ya da ofisinizi taşımak için kararlıysanız bir kaç hafta öncesinden iyi bir nakliyat firması arayışına girmenizde fayda olur. Çünkü o kadar eşyaların en iyi şekilde yeni yere taşınması için iyi bir şirket ile anlaşmanız önemlidir. Bunun için Levent evden eve nakliyat olarak en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Eşyaların güvenli ve temkinli taşınması için çalışan personel ekibine sevkiyat hakkında eğitim uyguluyoruz. Bu sayede taşınma işlemi daha güvenli ve emniyetli olur.
Müşterilerin bu tür hizmetten memnun kalması en önemli detaydır. O yüzden bütün her şeyi en ince detayına kadar ayarlayarak işlem sağlıyoruz. İlk etapta kırılabilecek eşyalar ve mobilyalar çizilmesin diye sarmalama işlemi uygulanır. Beyaz eşya ürünleri de köpükle sarılınca daha iyi ve güvenli olur. Böylelikle eşyaları taşınacak olan yere en iyi şekilde taşıyoruz.
Büyük Eşyaların Taşınmaya Hazırlanması
Taşınması gereken büyük eşyalar genellikle vitrin, çocuk odası, halılar, mutfak yemek takımı ve masa gibi ürünlerdir. Genellikle büyük olan mobilya eşyalarının sökülüp ambalajlanması gerekir. Böylelikle eşyalar kırılma ve çizilme gibi hasarlara karşı korunma altına alınmış olur. Büyük eşyaların Levent evden eve nakliyat tarafından taşınması için en uygun yöntemler uygulanır. Mobilya gibi eşyalardan çıkan vida malzemelerinin en iyi şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Çünkü yeni evde kurulumu olacak eşyalar için bu malzemeler gerekli olur etiler nakliyat firması olarak profesyonel ekipmizle sizlere daha iyi bi hizmet vermek için burdayız en uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktayız 7/24 Ulaşabilirsiniz 05397362513 wwwsanturnakliyat.com evden eve nakliyat firması depolama paketleme itinayla yapılır Santur Taşımacılık montalam demota profesyonel bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız

Pages:
Edit