Etiler Evden Eve Nakliyat


Evde kullandığımız eşyaların alınarak kullanacağımız yeni adresi taşınması işlemlerine evden eve nakliyat ismi verilir. Burada önemli olan Nakliyat aşamalarının bir bütün halinde hizmeti veren firma tarafından gerçekleştirilmesidir. Nakliyat hizmeti dışarıdan bakıldığında daha basit bir yük taşıma işlemi gibi görünse de içerik olarak profesyonellik gerektiren birçok aşamadan meydana gelir. 

Etiler evden eve nakliyat firması olarak nakit hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası hizmet sunan firmamız taşınma işlemlerini çok basit ve kolay duruma getiriyor. Ev taşımacılığı ile beraber büro ve ofis taşımacılık hizmetlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Nakliyat Hizmetinin Önemi

Başta da belirttiğimiz gibi Nakliyat hizmetleri profesyonel şekilde yardımcı ekipman kullanımı gerektirmek ile beraber uzmanlık gerektiren birçok aşamadan meydana gelir. Etiler evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllar sektörde süzülmüş olduğumuz faaliyetler sonucunda kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Taşınmak isteyen kişiler nakliyat firmasını doğru tercih etmek zorundadır. Aksi halde eşyaların zarar görmesi ile beraber ciddi kazaların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Misyon ve vizyon sahibi kurumsal ve olumlu referanslara sahip firmalardan yardım almak sonrasında meydana gelebilecek olumsuz durumları minimum seviyelere indirecektir. Etiler evden eve nakliyat olarak hizmet veren tüm personelimiz alanında uzman ve gerekli eğitimlere sahiptir.

Etiler Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Nakliyat hizmetleri kurumsal firmalar tarafından gerçekleştirildiği takdirde verilen hizmet sigorta kapsamında gerçekleştirilerek taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmesi veya kazalara karşı güvence altına alınır. Ev ve işyerinde kullanılan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalar değerinde sigortalanarak taşınırlar. Bu sayede herhangi olumsuz durumda ekonomik kayıplarınız hesaplanarak sizlere ödeme yapılır. 

Etiler evden eve nakliyat firması olarak hizmet öncesinde gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat hizmet sözleşmesi ile tüm haklarını güvence altına alınmış olur. Nakliyat hizmet sözleşmesinde hizmet verecek personel sayısı, hizmet saati ve tarihi, kullanılacak yardımcı ve ana ekipmanlar kullanılacak taşıma aracı marka model ve plaka bilgileri, bakliyat ücreti gibi tüm aşamalar hakkında ayrıntılı bilgi yer alır. Bu sayede sonrasında ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar ortadan kaldırılmış olur.

Nakliyat Hizmetlerinde Asansör Kullanımı

Gelişen teknoloji ve büyüyen şehirler yatay yaklaşma yerine dikey yapılaşmayı zorunlu hale getirmiştir. Özellikle yüksek katlı binaların inşa edilmesi ile beraber naklet hizmetlerine Zorlu ve riskli hale getirmiştir. Etiler evden eve nakliyat firması olarak kullanmış olduğu olmaz son teknoloji asansörler ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Taşıma aracından eşyalar alınarak asansör vasıtasıyla doğrudan ev ve işyerine doğrudan nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hızlı ve güvenli nakliyat işlemi gerçekleştirmek çok daha kolay hale geliyor. Asansör kullanılan tüm personelimiz gerekli eğitim ve sertifika belgelerine sahiptir. Bu sayede nakliyat esnasında ki kaza riskini minimize edilir.

Nakliyat Hizmetlerinde Paketleme

Ev ve işyerinde kullanılan eşyalar hassas ve narin yapılarından dolayı Nakliyat öncesinde mutlaka özel ekipman kullanımı gerçekleştirilerek paketlenmesine önemlidir. Balonlu naylon, karton koli, strafor köpük gibi yardımcı ekipmanlar sayesinde eşyalar herhangi bir zarar görmeden taşınmış olurlar. Firma olarak alanında uzman personelimiz eşyalarınızın aracı yüklenme sırası ve sabitleme işlemleri gibi bir çok işlemi başarılı bir şekilde yerine getirir. 7/24 kesintisiz hizmet sunan firmamız elektronik eşya ve mobilya gibi kıymetli eşyalar başta olmak üzere en ufak mutfak eşyasına kadar gerekli paketleme ve ambalajlama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Uzman teknikerlerimiz büyük eşyalarınızın demonte işlemlerini gerçekleştirdikten sonra özenle paketleyerek taşıma aracına yükler. Bizlerden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek kolaylıkla hizmet alabilirler

Etiler Evden Eve Nakliyat