Bomati nakliye

Bomonti Nakliye

İletişim adresimiz

7/24 Ulaşabilirsiniz

Gsm:0 539 736 25 13


Bomonti Nakliye
firması 20 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde devamlılığı,siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde memnuniyetidir.Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat dilimleriyle müşterilerimize her daim taşıma hizmetini sunmaktayız.İstanbul ev taşımacılığı olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktadır.


Bomonti Nakliye

Santur Evden Eve Nakliyat hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Nakliyat hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan nakliyat şekli birleşmektedir. Nakliyat hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, nakliyat sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir. Santur Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Makinelerimiz ve ekipmanlarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Santur Nakliyat uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

En İyi Nakliyat Firmasıyız..santur Nakliyat

Kaliteden yana seçimlerini yapacak olan müşterilerimizi sitemize davet ediyor ve elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Santur Evden Eve Nakliyat firmasıolarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı

adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz.

taşımacılık firması konusunda taşınırken değerli müşterilerimizin yükünü hafifleterek yardımcı olmaktadır. Arzuya göre uzman personeli eşliğinde kaliteli malzeme kullanarak toparlama ve paketleme yapılır.Özel kıyafetlerinizin düzgün bir biçimde askılı kutular ile özenle taşınır.Yüksek kat ve binalara hızlı ve kolaylık olması için asansörlü nakliye yapmaktadır.Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.

Bomonti Nakliye
Ofis Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kalifiye personel ekibi ile ofislerinizi uzmanlıkla kusursuz taşımaktadır.Teknik malzeme ve mobilyaların söküm-montaj ve kurulumu profesyonellikle yapılır.Kırılacak eşyaların kaba eşyalardan dikkatli bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız.
müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemli

Bomonti Nakliye

Şişli Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat işini yapan insan sayısı her geçen gün artıyor. Bu artışa paralel olarak yer değiştirme yapan firma sayısı da artıyor. Şişli evden eve nakliyat firmamız günlük olarak belirli bir yerde veya birkaç yerde çalışmak yerine düzenli bir iş sunan şirketlerde çalışmak isterler. Şirket sayısının artmasının ve şirketlerde çalışan kişi sayısının artmasının nedeni budur.
İstanbul’da evden eve nakliyat yapmak, bir firmanın yapabileceği bir iş olmasının yanı sıra, küçük esnaf olarak çalışan nakliyecilerin de yapabileceği bir iştir. Bazı durumlarda, küçük nakliyatçılar bu konuda yetersiz kalmaktadır.

Firmamız Sizlere En İyi Hizmeti Sunuyor!
Şişli evden eve nakliyat hızla büyüyor. İstanbul’da evden eve taşıma firması olarak uzun zamandan beri taşımacılık sektöründe sizlere her zaman en kaliteli hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel vizyonumuz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek en büyük hedefimizdir. Tek değerli amacımız sizi memnun etmek. Müşteri memnuniyeti ile gelen talepleriniz ile Şişli evden eve ulaşım olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.
Nakliyat firma olarak Türkiye’nin hemen her yerine hizmet veriyoruz. Firmamızın yardımıyla eski haliyle birçok sıkıntı çekerek değerli eşyalarınızın tarihe geçtiğini söyleyebiliriz. Evinizdeki veya ofisinizdeki tüm kıymetli eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından toplanıp iyi paketlenerek nakliye araçlarımıza güvenli bir şekilde yüklenerek firmamız tarafından bizi yönlendirdiğiniz yerlere ulaştırılır. Tüm bu hizmetler size İstanbul Asansör Evden Eve ulaşım sağlar.

Her Zaman Garantili Taşımacılık Yapmaktayız!
Şişli evden eve nakliyat firmamız büyük şehirlerde yaşayan müşterilerimize sunacağımız hizmet bizim için çok önemli olmaktadır. Büyük şehrin neden olduğu nüfus yoğunluğu ve trafik sorunları hepimizi rahatsız ediyor. Ve böyle bir şehirde eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşımamız için bize güveniyorsanız, ne olursa olsun sizi memnun edeceğimizi garanti ederiz. Transfer sırasında yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunuzu ve geri dönüşü olmayan hatalar yapma durumlarını dikkate aldığımızda işimize verdiğimiz değer herkes tarafından anlaşılır. Firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.