BEŞİKTAŞ NAKLİYAT

BEŞİKTAŞ NAKLİYAT,

İstanbul ve çevresinde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam eden Beşiktaş nakliyat firmamız gün geçtikçe kendini daha da büyüterek sizler için mükemmel bir hizmet anlayışı benimsiyor. Nakliyat sektörü kolay gibi görünen ancak pek çok detayı barındıran ve özen isteyen bir hizmet dalıdır. Özellikle günümüzde bu sektörde oldukça talep oluşmuş ve bunun doğrultusunda pek çok nakliyat firması ortaya çıkmıştır.

Bu durumda ise önemli olan nokta müşterilerin başarılı ve kaliteli firmaları tercih etmesidir.  Aksi takdirde istenmeyen mağduriyetler söz konusu olabilir. Biz bu sektörde bulunan başarılı firmalar arasında yer alarak tüm müşterilerimize güvenilir bir hizmet kalitesi sunuyoruz.  Sunmuş olduğumuz Beşiktaş nakliyat hizmeti hakkında bilgi almak için istediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Nakliyat Hizmetleri Profesyonel olarak sunulan nakliyat hizmeti sanıldığının aksine sadece eşya taşımaktan ibaret değildir.  Sunulan nakliyat hizmeti kapsamında paketleme, montaj, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat ve eşya depolama gibi çeşitli hizmet alanları ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden kolay gibi görünse de bu zorlu aşama da sizlerin yanında yer alıyoruz.

Nakliyat Aşaması ve İşlemler

Nakliyat işlemi için bizimle anlaştığınız takdirde sizden bazı detaylar istenir. Oda sayısı, eşya bilgisi gibi hususlar bu duruma örnek sayılabilir.  Bunun beraberinde firmamız tarafından bir ekspertiz uzmanı yardımı ile gerekli raporlama yapılır.  Yapılan raporlama sayesinde eşya durumu gibi faktörler belirlenerek buna uygun kişi sayısı, araç büyüklüğü ve nakliyat ücreti gibi durumlar netleştirilir.

Bu aşamalar son bulduktan sonra ise nakliyat aşaması meydana gelir. Sizin için belirlenen uygun araç ve uzman ekip arkadaşlarımız paketleri evinizden alarak taşıma işlemine geçer.  Taşıma esnasında firmamız ihtimal vermese bile her türlü olasılığa karşı sigortalama avantajı ile eşyalarınızı koruma altına alır. Yapılan her türlü işlem adeta kendimize yapıyormuşuz gibi özenli bir şekilde gerçekleştirilir. 

Taşınma süreci sona erdikten sonra ise eşyalar evinize taşınarak son aşamaya geçilir. Ancak gidilen mevcut konum eğer apartman gibi bir müstakil ise bu noktada asansörlü taşıma hizmeti söz konusu olabilir. Bu durumlar ve diğer hizmetler hakkında Beşiktaş nakliyat firmamız ile görüşebilirsiniz.

Taşımacılığın  Profesyonel  ekibimiz eşliğinde  hizmet kalitesiyle müşteri  memnuniyeti  bir adım önde ofis taşıma depolama paketleme yaplır.7/24 arayabilirsiniz 05397362513 wwwsanturnakliyat.com evden eve nakliyat firması olarak kurumsal anlamda profosyonel olarak nakliye hizmeti veriyoruz 20 yılı aşan tecrübemiz ve bu sektörde devamlılığı için burdayız en uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktayız taşıma hizmetini sunmaktayız.İstanbul ev taşımacılığı olarak verdiğimiz her türlü hizmetleri firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigortalama şirketinin garantisi ve geniş kapsamlı hasar sigortası teminatı vererek çalışmaktadır bir şekilde ayrı ayrı paketleme ve taşınması özenle yapılmaktadır.Bizi tercih ettiğinize memnun kalacaksınız Santur Nakliyat Evden Eve Taşıma Şirketi www.santurnakliyat.com 

Pages:
Edit